Ata Kurye
Motorize, eğitimli ve uzman kadrosuyla, motorlu kurye ve dağıtım hizmetini yüksek kalite anlayışıyla bütünleştirerek hızlı, güvenli ve doğru evrak taşımacılığını mesleği olarak benimsemiştir. Şirket içi eğitim ve bilgi aktarımı ile kuryelerimiz sizlere, özenle seçilmiş, temiz kıyafetleri içerisinde, saygın iletişim yöntemleri ve son model araçları ile hizmet sunmaktadırlar.

Hızlı , Kaliteli ve Güvenilir
Hizmetin tüm unsurlarını kusursuzca yerine getirmek için ve toplam kalite anlayışından hareketle, İstanbul içi tüm kurye ihtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik çalışmalarımızla hizmetinizdeyiz. Tüm gönderilerinizi küçük ya da büyük ayrımına tabi tutmaksızın en ince detayına kadar özenli ve titiz bir çalışmayla varış noktasına ulaştırıyoruz.

Biz Kimiz.. ?
Ata Kurye ve Dağıtım LTD. ŞTİ. Sektöründe lider olmaya aday, müşteri memnuniyeti odaklı ve toplam kalite yönetimini prensip edinmiştir. Temel ilke olarak; düşük maliyetli, zamanında ve kaliteli hizmet verme anlayışını benimsemiştir. Ata Kurye LTD. ŞTİ. Buna paralel olarak uzmanlaşmış kadrosu ile hızlı ekonomik ve teknolojik çözümler üretebilen bunları modern, kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışı ile bireysel ve kurumsal müşterilerine sunan genç ve dinamik bir kuruluştur.

Bizi Seçtiğiniz İçin Teşekkür Ederiz